Redmi 8: яка різниця між трьома смартфонами серії

Зараз на головній

Отже, ситуація зі смартфоном Redmi Note 8, а також двома іншими пристроями, які повинні бути анонсовані в один день, стає все більш зрозумілою.


Зараз ми говоримо не про точні характеристики, а про те, як легко ці смартфони можна буде відрізняти між собою по певних деталях і дизайну задньої панелі.

Як уже повідомляли, Redmi Note 8 вже пройшов сертифікацію Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC), що вказує на швидкий американський реліз пристрою. З’явилася нова добірка фотографій, які, втім, не розкривають нових подробиць про дизайн.

Redmi Note 8
Redmi Note 8

У попередній статті ми задалися питанням, чому на одних фотографіях основна камера розташована в центральній верхній частині задньої панелі, а на інших вона чітко видна в лівій верхній частині.

Інсайдер пояснює це так: в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США дійсно опубліковані фотографії Redmi Note 8 , камера якого знаходиться в кутку задньої панелі. Нове фото підтверджує це.

Redmi Note 8
Redmi Note 8

На фотографії, де камера знаходиться по центру, відображена модель Redmi Note 8 Pro, фотографії та відеоролик з виробництва якої були опубліковані компаніями Xiaomi і Redmi ще минулого тижня . Обидва смартфони будуть оснащені камерами, що включають чотири модулі, але 64-мегапіксельний датчик зображення буде тільки у Redmi Note 8 Pro.

Нарешті, Redmi 8 – це модель з подвійною камерою і дактилоскопічним датчиком під нею. Саме цей смартфон минулого тижня з’явився в базі даних TENAA.

Xiaomi Redmi 8A

Презентація Redmi 8, Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro, імовірно, відбудеться 29 серпня. До речі, в лінійці може виявитися і модель Redmi 8A , яка зовні буде копією Redmi 8, але отримає інші характеристики.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «lifecell» запустил лучший на рынке тарифный план по очень низкой цене

Мобильный оператор Lifecell, не оставляющий попыток догнать остальных операторов «большой тройки», не перестает радовать абонентов дешевыми тарифами. Такими, как...

Більше схожих статей