Новини

Redmi 8: яка різниця між трьома смартфонами серії

Отже, ситуація зі смартфоном Redmi Note 8, а також двома іншими пристроями, які повинні бути анонсовані в один день, стає все більш зрозумілою.

Зараз ми говоримо не про точні характеристики, а про те, як легко ці смартфони можна буде відрізняти між собою по певних деталях і дизайну задньої панелі.

Як уже повідомляли, Redmi Note 8 вже пройшов сертифікацію Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC), що вказує на швидкий американський реліз пристрою. З’явилася нова добірка фотографій, які, втім, не розкривають нових подробиць про дизайн.

Redmi Note 8
Redmi Note 8

У попередній статті ми задалися питанням, чому на одних фотографіях основна камера розташована в центральній верхній частині задньої панелі, а на інших вона чітко видна в лівій верхній частині.

Інсайдер пояснює це так: в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США дійсно опубліковані фотографії Redmi Note 8 , камера якого знаходиться в кутку задньої панелі. Нове фото підтверджує це.

Redmi Note 8
Redmi Note 8

На фотографії, де камера знаходиться по центру, відображена модель Redmi Note 8 Pro, фотографії та відеоролик з виробництва якої були опубліковані компаніями Xiaomi і Redmi ще минулого тижня . Обидва смартфони будуть оснащені камерами, що включають чотири модулі, але 64-мегапіксельний датчик зображення буде тільки у Redmi Note 8 Pro.

Нарешті, Redmi 8 – це модель з подвійною камерою і дактилоскопічним датчиком під нею. Саме цей смартфон минулого тижня з’явився в базі даних TENAA.

Xiaomi Redmi 8A

Презентація Redmi 8, Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro, імовірно, відбудеться 29 серпня. До речі, в лінійці може виявитися і модель Redmi 8A , яка зовні буде копією Redmi 8, але отримає інші характеристики.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button