Новини

Redmi Note 8 вийде вже на днях: відео з заводу

Обговорення
Redmi 8

Відомий мережевий інформатор мукул Шарма (Mukul Sharma) повідомив радісну новину для шанувальників смартфонів Xiaomi і Redmi, якою поділився віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing).


Виробництво нового 64-мегапіксельного смартфона, який повинен вийти під передбачуваним назвою Redmi Note 8, почалося близько двох тижнів тому. Відповідно презентація Redmi Note 8 відбудеться в самий найближчий час.

Також інсайдер опублікував короткий відеоролик, в якому нам показують процес складання Redmi Note 8, зокрема модуль камери. Тепер ми точно знаємо, в якому порядку будуть розташовуватися модулі основної камери, розташованої в центральній верхній частині задньої панелі.

Прес-конференція, присвячена анонсу Redmi Note 8, повинна відбутися ще до кінця місяця.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11: характеристики та можливості нових яблокофонів

В минуле

Нова частина Silent Hill все таки може вийти

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.