Нічний дзвінок коштував українці 99 тисяч гривень

Зараз на головній

Нещодавно в Луцьку відбувся суд над шахраєм, який своїми діями зміг видурити велику суму грошей в розмірі 2 тисячі доларів та 50 тисяч гривень. Декілька днів тому вже було винесено вирок.


Як розгорталися події

Все сталося ще на початку лютого 2020 року. Посеред ночі в жінки задзвонив стаціонарний телефон, і це була спільниця обвинуваченого. Для початку вона представилося донькою жертви і повідомила, що через неї сталося ДТП, в якому вона головна звинувачена. Постраждалій повідомили, що потрібно цілих 200 тисяч гривень, аби уникнути покарання. В свою чергу, жінка в паніці готова була віддати все що мала. Але на той момент було лише 50 тисяч гривень та 2 тисячі доларів, що становило 99 839 гривень, проте зловмисники швидко погодилися.

Коли розмова близилася до завершення, «донька» додала, що скоро приїде помічник слідчого, якому і треба буде передати кошти. Жінка так все і зробила, як їй сказали.
Коли кошти було передано, тільки тоді постраждала вирішила зателефонувати зятеві і повідомити, що це питання вона вже владнала. Але виявилося, що з дочкою все добре, і вона зараз знаходиться поряд зі своїм чоловіком. Одразу після цього було вирішено викликати поліцію. Коли жінка зрозуміла, що потрапила під дії аферистів, вона дуже розхвилювалася і втратила свідомість.

В результаті, цих коштів жінці ніхто не повернув, але в суді постраждала подала позов для відшкодування завданої моральної шкоди в розмірі 100 тисяч гривень.

Як вирішилося це питання

Коли діло дійшло до суду, обвинувачений визнав провину і був згоден з тим, що саме він був головним фігурантом цієї справи. Згодом суд виніс вирок, і тепер чоловікові доведеться відбувати тюремний строк на протязі одного року, а також він тепер знаходитиметься на обліку в виправному центрі.

Також суд вирішив що зі злочинці буде стягнуто матеріальну шкоду в розмірі 75 839 гривень, а також він має виплатити 40 000 гривень компенсації.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей