Нововведення в ПриватБанк: чого чекати власникам “Універсальної” карти?

Зараз на головній

Відтепер “Універсальна” картка ПриватБанку не матиме функції приплюсовувати відсотки на залишки коштів.


На початку літа карта втратить свою депозитну функцію. Про це заявили в прес-службі. Незважаючи на це, у фінустанові запропонували нову послугу “Приват-вклад”, з її допомогою теж можна накопичувати гроші. Головна перевага послуги в тому, що клієнт при необхідності може зняти гроші без комісії.

Крім цього, ті клієнти, які віддадуть перевагу “Приват-вклад” зможуть поділити свої грошові вкладення на ті, які можна відразу ж вивести ж і на ті, які будуть відкладені. Якщо дана послуга з якихось причин клієнтові не підходить, то він завжди може повернутись до перевіреної “скарбнички”.

“Скарбничка” перераховує частину коштів (найчастіше від округлення суми на карті) на спеціальний рахунок після кожної операції з карткою. Гроші з “Скарбнички” можна вивести назад на карту в будь-який момент.

Також, до початку літа буде доступна ставка на залишок коштів в розмірі 4%, а виплати відсотків, які накопичилися, будуть доступні до кінця травня. У Приватбанку повідомили, що виплати будуть проведені в повному обсязі.

Крім цього, відтепер ПриватБанк не нараховувати відсотки на грошові кошти на картки для пенсій. Пенсіонерів вже про це сповістили.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей