Відділення ПриватБанку будуть закриті: названі терміни

Зараз на головній

Під час святкових вихідних, деяких відділень ПриватБанку будуть стосуватися обмеження, і діятимуть вони декілька днів. Саме про це повідомили представники фінансової установи, а також вони надали робочий графік на найближчі 10 днів.


Зміни в графіку роботи

Попереджають українців і про те, що цей розклад тимчасовий. Відділення будуть закриті до 4 травня. Згодом відділення ПриватБанку почнуть працювати в стандартному графіку, але лише до 8 травня, далі знову короткі вихідні.

В свою чергу, в суботу, 8 травня, відділення працювати будуть, але тільки ті, в робочому графіку яких субота являється робочим днем. Але, навіть знаючи про це, варто звернути увагу ще й на те, що відділення в цей день будуть працювати на одну годину менше, за скороченим робочим графіком. Тобто, якщо в графіку банку вказано, що відділення працює до 18:00, то слід встигнути виконати все що треба ще до 17 години.

ПриватБанк

Згодом банківська установа знову вийде на тимчасові вихідні, які припадатимуть на неділю та понеділок, календарі це 9 і 10 травня. Саме в цей момент відділення взагалі не працюватимуть. Починаючи з 11 травня, всі працівники ПриватБанку повернуться до штатного графіку роботи, згідно якому відділення працювали і раніше. Справдити графік роботи того чи іншого відділення можна за допомогою офіційного сайту.

В разі термінових питань

Якщо ж сталося так, що необхідно щось зробити чи вирішити терміново, то для таких випадків є онлайн-банкінг. Відзначається, що ці обмеження не будуть стосуватися банкоматів і терміналів. Але якщо треба дізнатися щось від працівника банку, то можна звернутися в цілодобову підтримку, яка буде працювати навіть під час травневих вихідних.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей