Для чого потрібен і як включити безпечний режим на Android-смартфоні

Зараз на головній

Що таке безпечний режим в Android і для чого він потрібен? Почнемо з того, що безпечний режим існує в популярній ОС для комп’ютерів. У ньому використовуються тільки основні служби, які не зможуть нанести шкоди системі та вашим особистим даним.


Як увійти в безпечний режим на Андроїд. Для чого його можна використовувати
В Android безпечний режим чимось схожий на той, що в комп’ютері. У ньому запускаються тільки системні програми, а всі сторонні відключені.

Для чого це може бути потрібно? Це стане в нагоді для перевірки будь-яких помилок, викликаних додатками, а також для видалення вірусних програм. У багатьох випадках факту включення телефону в безпечному режимі досить, щоб зрозуміти, що проблеми в системі викликані сторонніми додатками.

Якщо у вас виникають помилки в системі, швидко сідає акумулятор, неможливо запустити додатки і т.д. А в безпечному режимі все гаразд. Потрібно по черзі видаляти сторонні додатки, поки не знайдете винуватця.

Як же зайти в безпечний режим. Зазвичай це знають ті, хто зайшов туди випадково.

Цей спосіб працює в більшості моделей. Затискаємо кнопку живлення пристрою, вийде меню (вимикання, перезавантаження і т.д.), затискаємо кнопку “вимикання”, кнопка перетвориться в “безпечний режим”, тиснемо на неї і завантажуємося в безпечному режимі.

Якщо цей спосіб вам не підійшов, то “загугліть” в такому форматі “модель_пристрою safemode”. Вам швидко знайдеться рішення для потрібної моделі.

Як зазначалося раніше – безпечний режим відключить всі сторонні додатки і вони будуть неактивні. Для виключення безпечного режиму буде спеціальне повідомлення, натиснувши на яке ви завантажитеся в звичайному режимі.

Якщо у вас виникли проблеми з вашим Андроїд, то безпечний режим – відмінний варіант знайти винуватця проблеми.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей