Softnews

Відома дата виходу MIUI 12 для всіх підтримуваних смартфонів Xiaomi

Обговорення

Як ми вже писали, китайська компанія Xiaomi вже почала третій етап поширення фірмової оболонки MIUI 12 для своїх смартфонів і моделей під брендами Redmi і Poco. Тепер стало відомо, коли епопея підійде до кінця і це важливе оновлення отримають всі смартфони, які залишились.


Нові подробиці стали відомі завдяки діалогу однієї з користувачок зі службою підтримки Xiaomi в Великобританії. У відповідь на питання про випуск MIUI 12 для глобальної версії Redmi 9, представник компанії по імені Бен повідомив наступне: «Поширення MIUI 12 почалося в липні і триватиме аж до кінця жовтня».

Також він порадив проявити терпіння і чекати появу апдейта на пристрої. Користувачка проявила наполегливість і представник уточнив, що оскільки Redmi 9 є новим пристроєм, велика ймовірність, що він отримає оболонку MIUI 12, а потім підкреслив: «До кінця жовтня, найбільш ймовірно, що всі пристрої Xiaomi, які можуть підтримувати MIUI 12, отримають її ».

Відзначимо, що незважаючи на старт третьог етапу, є кілька популярних моделей, чия доля поки неясна. Серед них Redmi Note 8 і Redmi Note 8T, Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9S і Redmi Note 9 Pro Max, Poco M2 Pro, а також Redmi Note 7.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Nokia підготувала одразу три смартфони, для кожної категорії покупців

В минуле

Xiaomi випустила телевізор за ціною авто

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle