Softnews

GTA 6 засмутила мільйони власників PlayStation 4

Одніє з найпопулярніших відеоігор ось вже як 13 років є всім відома Grand Theft Auto, яка побачила світ ще в далекому 1997 році. Відтоді кожна частина культової гри не обходиться без уваги геймерів, а свіжу інформацію про наступну частину фанати чекають я манну небесну. Остання частина ГТА під номером 5 побачила світ ще в 2013 році, тобто трапилось це вже дуже давно. Зараз мільйони геймерів чекають на вихід GTA 6 і вони точно будуть замучені останньою інформацією, особливо власники PlayStation 4.


GTA 6 вийде через 2 роки

Аналітики повідомляють, що нова версія гри GTA вийде не раніше ніж у 2022 році. І цьому є кілька цілком логічних причин. Приміром, компанія не поспішає з виходом нової серії, так як GTAV користується популярністю і по сей день, в першу чергу завдяки мультиплеєру, на якому RockStars заробляють мільйони доларів. Дійшло до того що п’ятиу частину просто роздають безкоштовно в Epicstore, і все заради того щоб ще більше наростити кількість гравців онлайн.

GTA 6

PlayStation 4 та Xbox One  поза грою

Інсайдер припускають, що GTA VI вийде вже на нових приставках PS5 і Xbox Series X. Схоже, гра змусить користувачів перейти на нові консолі, так як попередники не зможуть підтримувати гру. У неї точно має пограти кожен завзятий геймер, так як Rockstar ще не підводила своїх фанатів, так як гру розробляють вже 8 років, і робитимуть ще 2.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button