Названо 3 дуже корисних додатки для повсякденного життя

Зараз на головній

Починаючи з появи безпілотних автомобілів і закінчуючи бурхливим розвитком Інтернету, сучасний світ прагне зробити життя простіше і надати користувачам більше часу для занять улюбленою справою. Але часто реальність зовсім інша. Згідно зі звітом Guardian, три чверті людей в одній тільки Великобританії заявили, що в якийсь момент минулого року вони відчували себе пригніченими стресом, що свідчить про те, що технології не виконують своїх обіцянок про просте, автоматизоване майбутнє.


Ми склали список кращих додатків для лайфхакінгу, доступних на Android і iOS, які ви можете використовувати, щоб технології працювали на вас, спрощуючи завдання, збагачуючи ваше життя і роблячи досягнення ваших цілей.

Flush

Flush – одне з найбільш корисних додатків для повсякденного життя :). Довгі подорожі в нове місце можуть бути страшним, якщо у вас слаборозвинений сечовий міхур. Але з додатком від Сема Растона це більше не повинно бути джерелом неспокою. Ця програма для швидкого пошуку громадських туалетів. Завдяки елегантному анімованими дизайну, вона зберігає на вашому телефоні інформацію про місцезнаходження тисяч громадських туалетів, тому ви ніколи не заблукаєте, навіть якщо ви не в мережі.

My Fitness Pal

My Fitness Pal – кращий додаток для повсякденного життя. Згідно зі звітом, 92% людей з усіх сил намагаються дотримуватися своїх рішень по зниженню ваги, і іноді все, що вам потрібно, – це невелика підтримка для досягнення ваших цілей. My Fitness Pal – це ще один найкращий помічник після особистого тренера, який допомагає користувачам стежити за своїм харчуванням і вправами, а також вносити зміни в свій розпорядок дня, стежити за споживанням калорій і робити кращий вибір в харчуванні. Додаток привернув багато уваги в індустрії фітнесу за використання елементів гейміфікації, щоб спонукати користувачів до досягнення своїх цілей і зробити схуднення набагато більш захоплюючим.

Libby

Libby – дуже корисний додаток. Читання хорошої книги може творити чудеса і, як було доведено, знижує стрес. Тому, якщо ви хочете, щоб ваші щоденні поїздки на роботу були менш напруженими або знайти новий спосіб розслабитися в кінці дня, чому б не подумати про встановлення цього додатку. Створений компанією Overdrive, Libby допомагає користувачам смартфонів знаходити і запозичувати електронні та аудіокниги з їх локальної бібліотеки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною...

Більше схожих статей