Softnews

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на своїй сторінці, так що власникам зазначених телефонів вже можна радіти.

Чим Xiaomi нас порадує тепер

Варто зауважити, що вихід нової «іграшки» Xiaomi – Mi 11 Ultra, який відбувся зовсім недавно, підштовхнув компанію до активної праці над адаптацією своєї прошивки MIUI 12.5 до інших флагманів. Очевидно, що весь цей час програмісти компанії активно займалися розробкою смартфона і у них не було часу на «ігри» з MIUI 12.5. Зараз же руки звільнилися, представники фірми успішно адаптували програмне забезпечення під Mi 11, Mi 10 Pro і Xiaomi Mi 9 SE, а тепер почали працювати над наступною партією апаратів.

Згідно з наданою інформацією, прошивка вийде на телефони POCO, Redmi і Xiaomi. Більш докладний список далі.

  1. Щасливчиками на цей раз стануть два апарати – POCO X3 і POCO X3 NFC.
  2. Виробник розщедрився і збирається запустити MIUI 12.5 на цілий ряд телефонів. Серед них виявилися K30 і все його модифікації, 10X pro і 5G, Note 9 і його варіації, Note 10 Pro, K20 і його варіанти, Note 8 і його Pro-версія, а також Note 9S.
  3. Компанія не обділила і свої власні телефони. MIUI 12.5 вийде на Mi CC9, Pro і Meitu Edition, Mi 11 і його модифікації, Mi 9 і Mi 9 Lite, Mi 8.

Варто зауважити, що прошивка надійде тільки на MIUI China ROM, а жителям інших країн доведеться чекати адаптації. Ну або вчити китайський.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button