Hardnews

Приставка від Xiaomi робить будь-який телевізор “розумним”

А ви знали, що всього за 2000 гривень ви можете перетворити будь-який телевізор в розумний? Потрібно всього лише підключити до нього невеликий пристрій, який називається TV-приставка або Smart Box TV.

Що таке смарт ТВ?

По факту , це звичайний комп’ютер. Тільки дуже дуже маленький. У ньому є процесор, оперативна пам’ять і накопичувач. Управляється він операційною системою.

За допомогою розумної приставки можна на екрані телевізора переглядати веб-сторінки, дивитися Youtube, підключити собі який-небудь онлайн-кінотеатр або ж взагалі дивитися фільми з Інтернету. Зручно? Так безсумнівно. За фактом, багато хто навіть не дивляться ефірний ТВ, а весь потрібний контент беруть з Інтернету.

Особисто ми рекомендуємо Xiaomi Mi Box S – оптимальний варіант з просто відмінними відгуками.

Приставка працює на Android 8.1 Oreo. Процесор 4х ядерний Amlogic S905X.

Оперативної пам’яті 2 гігабайти, це мало для смартфона, але ідеально для ТВ приставки, так як багатозадачність тут не потрібна. Сховища для додатків розміром 8 гігабайт – теж предостатньо.

Варто відзначити підтримку 4K UHD, наявність Bluetooth пульта з можливістю управління голосом: чи то пак пульт вас чує і управляє приставкою.

Приставка підключається по Wi-Fi (2.4 і 5 Ггц) і має підтримку AirPlay і Miracast. Також Mi Box S прекрасно працює в системі розумного будинку і підтримує безліч різних медіа-сервісів.

Підключення до телевізора здійснюється через кабель HDMI, підтримка якого є у будь-якого сучасного телевізора. Налаштовується ж вона не складніше звичайного смартфона.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button