Hardnews

Скоро всі банки в Україні будуть працювати без відділень: думка експерта

Власник кріптовалютного бізнесу передрік зміни в банківській сфері України, які напевно не сподобаються більшості громадян. Експерт вважає, що незабаром фінустанови будуть обслуговувати криптовалютні рахунки, готівка пропаде, як і фізичні відділення банків.

Дану інформацію надав Богдан Прилепа, лідер компанії Bitcoin Unlimited. Він упевнений, що банки незабаром трансформуються під тиском прогресу, в результаті чого фізичні відділення будуть не потрібні, тому закриються. Самі фінустанови перейдуть в онлайн, де і будуть відбуватися основні операції з продажу/переказу і купівлі валюти. Важливим елементом цієї системи стане криптовалюта, яка вже зараз набирає популярність і впливовість. Ця тенденція настільки сильна, що представники України об’єднуються з експертами з Арабських Еміратів і Японії, щоб спільно розробити новий банк, які буде офіційно обслуговувати криптовалютний сектор. Дана фінустанова нового формату буде працювати як з криптокоштами, так і зі звичайною «фіатною» валютою. Проте цьому процесу заважає «закостенілість» індустрії, де люди часто мають фізично відвідувати представництва банків, щоб підтверджувати платежі і ідентифікувати особу. Прилепа впевнений, що в майбутньому ця необхідність пропаде разом з природним розвитком індустрії.

Експерт переконаний, що саме криптовалюта стане головним платіжним інструментом в майбутньому. Просто в Україні буде діяти токен, який випустить Нацбанк, така ж ситуація складеться в інших країнах. А Біткоін, як перша і найдорожча криптовалюта, стане настільки важливою, що замінить собою золото та інші цінні активи.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button