Hardnews

Улюблений фрукт українців виявився небезпечним для здоров’я

Обговорення
Фрукти

Чимало українців полюбляють смакувати бананами. Вони дуже ситні та поживні, але виявляється, що цей фрукт має певні протипоказання. На думку дієтологів, не варто насолоджуватися бананами перед прийомом їжі. Це може викликати здуття живота. Краще дозволити собі банан на десерт, або як окремий прийом їжі.


В групі тих, кому протипоказані банани, виявилися люди, що мають ожиріння, а також ті, у кого «проблемні» судини. Ці фрукти мають властивість довго перетравлюватися та згущувати кров, що може стати причиною тромбозу вен і артерій.

За інформацією фахівців, дуже небезпечними банани є для чоловічої статі. Особливо для тих чоловіків, які мають проблеми з судинами. Річ в тому, що споживання бананів може викликати проблеми з потенцією. Через те, що в них містяться речовини, які уповільнюють кровотік у печеристому тілі статевого органу.

судини

Ще банани протипоказані людям, у котрих хворі нирки. За словами лондонського лікаря-дієтолога Кетрін Коллінз, через вживання бананів (і помідорів), теоретично, ці органи можуть перестати працювати, а це, відповідно, може викликати смертельний випадок. Річ у тім, як пояснює пані Коллінз, що в цих фруктах є багато калію, а хворим ниркам важко, а то й не можливо, вивести його з організму.

Звичайно ж, повністю відмовлятися від бананів не варто, зважаючи, все ж таки на їх корисність, але треба бути обережними, особливо, тим хто ввійшов до групи ризику.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell удвоил количество услуг в своих тарифах

В минуле

Как пить белый ром: избавляемся от стереотипов

В майбутнє

Також буде цікаво