Hardnews

Чотири фактора, через які акумулятор смартфона швидко розряджається

Безліч користувачів щодня здійснюють певні дії зі своїми смартфонами, які призводять до прискореного зносу акумулятора, проте навіть не здогадуються про це. Прийшов час дізнатися про свої помилки і не допускати їх у майбутньому.

Експерти називають чотири основні чинники, які призводять до зносу батареї смартфона. По-перше, це його використання при невідповідній стандартам погоді. Смартфон не рекомендується застосовувати під час холоду та спеки. Висока або низька температура уповільнює хімічні процеси, які протікають в літій-іонних акумуляторах, через що знос пристрою прискорює в кілька разів. Спека так і зовсім може привести до займання акумулятора!

По-друге, батарея зношується, якщо використовувати смартфон під час зарядки. Багато користувачів мають звичку грати, коли телефон знаходиться на зарядці, однак ці два процеси сильно нагрівають батарею, а коли температура підвищується за 40 градусів, електроліт зношується в кілька разів швидше. По-третє, не варто скупитися і покупати дешеві зарядні пристрої. Часто саме ці елементи ланцюга зарядки є «слабкою ланкою», дефекти якого призводять до пошкодження батареї під час підзарядки. Часто подібна недбалість не дозволяє заощадити, тому що доводиться купувати новий акумулятор.

По-четверте, не варто слідувати застарілим радам, які насправді належать до епохи нікель-кадмієвих акумуляторів, і розряджати смартфон «в нуль». Зараз ера літій-іонних джерел живлення, вони розраховані на певний цикл повної розрядки/зарядки. Тому заряджати пристрій слід тоді, коли батарея розрядилася на 20%, а ніяк не “в нуль», інакше ви тільки зменшуєте її термін придатності.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button