Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 з NFC вже готується до виходу в Україні

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Співробітники компанії Xiaomi підтвердили інформацію про скорий випуск в продаж на території України смарт-браслету Mi Band 5. Даний девайс підключений до спеціальної платіжної системи, тому розплачуватися за покупки можна просто піднесенням браслета до платіжного терміналу.


За словами представників компанії-розробника, Mi Band 5 з’явиться у продажу з дня на день. Крім всіх основних функцій в браслеті реалізовані дві вкрай корисні функції – вбудований платіжний шлюз системи Mi Pay, а також технологія «Near field communication» (технологія ближнього поля). Спочатку дана система розроблялася для швидкої передачі інформації з одного пристрою на інший – досить було піднести девайс до другого апарату, щоб активувати функцію передачі даних. Ніяких кабелів в даному випадку не треба. Розробники Xiaomi поєднали NFC (Near field communication) з платіжним модулем Mi Pay, тому тепер можна розплачуватися за допомогою свого рахунку в системі простим піднесенням браслета до терміналу (працює, як підтвердження операції). По Україні термінали Mi Pay не дуже сильно поширені, однак їх популярність зростає. Наприклад, подібний сервіс нещодавно підтримується дніпропетровським метрополітеном.

Xiaomi Mi Band 5

Варто уточнити, що Mi Band 5 має і інші вражаючі характеристики. Зокрема, пристрій дозволяє відстежувати життєдіяльність організму, в тому числі пульс, частоту серцебиття, менструальний цикл у жінок, оснащений він також крокоміром і лічильником калорій. Всі показники виводяться на дисплей AMOLED на 1,2 “, при цьому браслет прекрасно почуває себе в естремальних ситуаціях. Наприклад, з ним можна пірнати на глибину до 50 м.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone начал продажи iPhone по цене середнячков Xiaomi

В минуле

Стала відома ціна бюджетної версії Samsung Galaxy S20

В майбутнє

Також буде цікаво