Hardnews

Названо способи зарядки смартфону без розетки

Гаджети занадто міцно увійшли в життя сучасної людини: майже ніхто не ризикне вийти з дому далі, ніж в найближчий магазин за хлібом, без телефону. Та що вже там, навіть викидати сміття ми ходимо зі смартфонами. Але як бути, якщо ви опинилися, припустимо, в подорожі, без розетки і прямого джерела підзарядки для телефону? Зараз ми розповімо про декілька способів, як не залишитися без зв’язку в поїздці.

Портативна батарея

Найперший і, мабуть, найнадійніший варіант – портативна батарея. Це досить компактно, практично і дуже зручно. Батарею слід зарядити дома заздалегідь, і, наприклад, пристрій із запасом в 10000 міліампер-годин відновить розряджений телефон з нуля 3-4 рази.

Автомобіль

тримач смартфона

Якщо ви опинилися десь на природі, портативної батареї немає, і у вашому розпорядженні лише автомобіль і рюкзак, то не варто впадати у відчай завчасно. Майже в кожному авто є роз’єм для зарядних пристроїв, в крайньому випадку, якщо в вашому автомобілі такого немає, то пристрій можна придбати заздалегідь, тим самим підготувавши себе до будь-якої екстреної ситуації.

Сонячна батарея

Якщо на вулиці стоїть яскраве сонце, то хорошим варіантом для зарядки смартфона послужить сонячна батарея. Такі батареї можна зустріти в подорожах по Європі.

Велосипед

зарядка велосипед

У багатьох велосипедів є таке пристосування: механічний генератор для функціонування ліхтариків, а при наявності ще й ось такого пристрою можна з легкістю зарядити свій гаджет від велосипеда. Тим самим ми поєднуємо корисне і потрібне.

Механічний зарядник

Людина сама з себе представляє таке джерело енергії, що і уявити важко. Так навіщо ходити далеко і шукати щось на стороні, якщо можна заряджати телефон, користуючись своїми ресурсами. Вам варто лише роздобути механічний зарядник, підключити його до вашого смартфону, а далі справа за малим: натискати педаль безперервно і все!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button