Softnews

Названо кращі безкоштовні фоторедактори для Android смартфонів

Мобільна зйомка в 2021 році цілком серйозне явище. Обумовлено це не тільки збільшеним числом камерофонів на ринку, але і просунутими фоторедакторами, що дозволяють довести фото до розуму без допомоги комп’ютера. Детальніше про останні мова і піде в нашій статті.


№5 – PixelLab

За допомогою PixelLab можна перетворити навіть саму нудну фотографію в щось незвичайне за рахунок величезної кількості крутих пікселізованих ефектів. Крім цього, в редакторі є базові функції для додатків подібного роду по типу вбудованих фільтрів, що коректують колір, стікерів і всього в такому дусі.

№4 – B612

Простенький софт, що не претендує на щось серйозне. З його допомогою можна накласти на фотографію фільтр або ефект, зробивши її більш цікавою. Є можливість створення власних фільтрів, якими потім можна ділитися з друзями. Процес нехитрий, прямо в програмі є докладний посібник.

№3 – PicsArt

Вельми просунутий фоторедактор. Порівняння з B612 він виграє за рахунок більш повного набору фільтрів, та й в цілому інструментарій тут солідний. Можна не тільки накладати кумедні стікери і створювати колажі, але і розмивати або видаляти фон з фотографій, вирізати певні об’єкти, змінювати колір волосся і все в такому дусі.

№2 – VSCO

VSCO – більше, ніж фоторедактор. Це справжня соціальна мережа для любителів мобільного зйомки. Відредаговані в додатку знімки вивантажуються в ваш аккаунт VSCO, які можуть оцінити оточуючі. Фільтрів тут дуже багато, можна налаштовувати інтенсивність кожного або створювати власні пресети, що особливо актуально для тих, хто намагається витримувати однаковий стиль на всіх своїх фото в стрічці Instagram .

№1 – Lightroom

Lightroom цілком можна назвати професійним фоторедактором. У багатьох питаннях софт виглядає нітрохи не гірше Photoshop на ПК. За допомогою програми можна не тільки накладати на фото фільтри і смішні стікери, але і повністю ретушувати його, доводячи до ідеалу. Функціонал у Lightroom колосальний і в ньому знайдуться інструменти, які зацікавлять навіть закоренілого фаната мобільного зйомки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button