Київстар

Абоненти Київстар отримали дивні SMS: компанія просить вибачення

Левова частина абонентів української компанії Київстар в останні дні отримала повідомлення помилкового характеру. Причина, зі слів керівництва мобільного оператору, полягає в збої роботи системи. У підсумку, цей збій призвів до розповсюдження повідомлень щодо блокування мобільних номерів абонентів, а також некоректні дані щодо тарифних планів. Компанія сповістила користувачів про зазначені проблеми через офіційну сторінку в Facebook.

Серед іншого, в дописі було зазначено, що компанія отримала велику кількість скарг щодо надсилання сумнівних SMS-повідомлень. Адміністрація компанії вибачилася перед своїми клієнтами, а також додала пояснення природи збоїв. Крім цього, компанія гарантувала компенсувати витрати за усі сервіси, що надавалися абонентам некоректно. 

Додатково, оператор Київстар звернувся до клієнтів з проханням у подальшому надсилати сповіщення, у випадку появи подібних повідомлень. Оптимальним варіантом, за думкою представників компанії, є публікація запитів щодо помилки на сторінці в Facebook з детальним описом проблеми та актуальним номером телефону (на який приходило некоректне повідомлення).

Компанія гарантує власним абонентам максимально швидку відповідь на запити, але попереджає, що на їх вирішення потрібен деякий час. За думкою представників Київстар, саме завдяки інформації, що надходить від користувачів, вони зможуть виявити природу подібних збоїв. 

Якщо відштовхуватися від статистичних даних, мобільний оператор Київстар є найбільш популярним на території України. За кількістю абонентів, компанія випереджає основних конкурентів, а саме Vodafone та Lifecell. Однак, у лідерів рейтингів вже з’являються вигідні аналоги, наприклад – Lycamobile, що пропонує власним клієнтам найдешевші тарифи.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button