Новини

Apple відмовляє в гарантійному обслуговуванні курцям

Обговорення
Apple

Політика офіційних ремонтів Apple вельми заплутана: компанія може відмовити в усуненні очевидної для покупця поломки і в той же час виконати дорогий ремонт, який можна порівняти з 50% ціни пристрою. Неординарний випадок стався з американцем, якому відмовили в ремонті трьох MacBook.


Історію розповів веб-розробник Даніель Хендрік. У середині серпня він приніс на ремонт три ноутбука Apple. У двох MacBook Pro необхідно було замінити клавіатуру з механізмом «метелик» в рамках сервісної програми Keyboard Service Program. Ще на одну модель поширювалася розширена гарантія AppleCare +.

Після огляду гаджетів Даніелю відмовили, повідомивши в якості причини «необхідність встановлення зв’язку між курінням і причиною поломок». Коли клієнт став наполягати на ремонті, фахівці пояснили, що пристрої завзятого курця можуть завдати шкоди здоров’ю представників сервісного центру, пославшись на документи і норми Управління з охорони праці США.

post image
Apple MacBook Pro

Хендрік перечитав зміст законів, на які посилалися представники авторизованого сервісного центру, і з’ясував, що стосуються вони виключно людей, який зайняті у виробництві тютюнових виробів. Що ж стосується відмови ремонтувати ноутбуки, то названа причина виявилася надуманою – ні в одному з документів офіційного підтвердження не було.

Ноутбуки власнику сервісний центр погодився повернути лише після того, як він підписав документ про відсутність претензій і повну згоду з його роботою. Забравши ноутбуки, Хендрік планує відстоювати свої права на гарантійний ремонт, оскільки переконаний, що Apple займається шахрайством і не виконує свої зобов’язання.

джерело: danhendricks.com

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Українці не готові купувати дорогі смартфони

В минуле

Xiaomi готує смартфон, який згинається в двох місцях

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.