Термінал «ПриватБанку» «заковтнув» гроші клієнта, а представники банку не зареєстрували скаргу

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Користувач соціальної мережі Facebook поділився своїм негативним досвідом використання терміналів державного банку «ПриватБанк». Машина «з’їла» його готівку, але не нарахувала її на рахунок, а оператор служби підтримки фінустанови відмовився приймати скаргу.


Своє звернення користувач залишив на особистій сторінці в соціальній мережі. Він вказав, що не є клієнтом «ПриватБанку» через його жорстку політику нав’язування своїх послуг, однак недавно йому довелося зареєструватися. Причина була не з приємних – термінал банку прийняв його особисті кошти, але не зарахував їх на рахунок. У цей момент чоловік хотів просто перевести гроші на свою карту «Монобанк», в результаті втратив їх. Звернувшись за допомогою на «гарячу лінію» банку, користувач почув, що для повернення грошей йому потрібно звернутися до відділення фінустанови з паспортом. Чоловік заявив, що не має при собі документа, однак може підтвердити свій профіль в офіційному українському додатку «ДІЯ», на що йому відповіли, що даний спосіб підтвердження не є прийнятним, що суперечить законам країни.

Після того, як він прийшов у відділення, надав свій паспорт, створив особистий рахунок і картку, гроші йому на неї перерахували. Після цього він захотів зареєструвати офіційну скаргу на банк, але у відділенні йому відмовили. Він подзвонив з тією ж метою в службу підтримки «ПриватБанку», але оператор відповів, що може прийняти скаргу на співробітника фінустанови, а не банкомат. В результаті звернення так і не було зареєстровано, хоча чоловік і намагався цього домогтися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Названа причина резкого подорожания интернета в Украине

Интернет в нашей стране может резко подорожать, прогнозирует Александр Федиенко, глава комитета цифровой и смарт-инфраструктуры Верховной рады Украины. Какой...

Більше схожих статей