Названий список додатків, які шкодять телефону

Зараз на головній

Експерти IT-індустрії поділилися списком додатків для телефону, які не тільки не допомагають йому працювати, але ще і завдають шкоди. Найцікавіше в тому, що більшість користувачів вірять в їх ефективність, але не знають про шкідливість, тому постійно встановлюють на свої апарати.


Найчастіше програми зі списку нижче марні, так як імітують діяльність, при цьому виключно споживаючи ресурси телефону. Однак деякі з них відкрито шкодять користувачеві, краду його дані або змушуючи переглядати рекламу. Яскравим прикладом подібного софта є «визначники номера». Такі програми, як Truecaller і GetContact, які користуються популярністю серед користувачів, дозволяють вирахувати ім’я і прізвище людини, що дзвонить вам. Однак разом з цим вони завантажують ці ж відомості про вас в свою базу, тобто розкривають особистість іншим людям, які використовують програму. А разом з вами під приціл потрапляють всі контакти з вашої телефонної книги, які напевно не давали на це дозволу. Несподівано, але під визначення «злодіїв даних» потрапляють … ліхтарики. Сторонні додатки, які використовують спалах телефону в якості джерела світла, чомусь вимагають доступу до вашої телефонної книги і галереї. Цікаво, навіщо це звичайному ліхтарику?

Другою групою шкідливих програм є «чистильники». Ці програми постійно сканують список запущених додатків, а також чистять кеш. За фактом, їх діяльність також навантажує смартфон, тобто уповільнюють його роботу, а користі від цього немає практично ніякої. До цієї групи можна зарахувати і «економістів заряду батареї», які просто напросто вимикають «потужні» додатки, а ті запускаються знову через пару секунд. Так як запуск вимагає куди більше ресурсів, ніж робота, подібні програми шкодять вашому телефону, а не допомагають.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

експерти розповіли, в чому небезпека та мінуси 5G-мереж

5G відміну від 4G має частоти вище (у 4G 800, 900, 1800, 2100, 2600 МГц), а у 5G 3,4-3,8...

Більше схожих статей