У продаж надходить Xiaomi Mi Band 6 за 1400 гривень. Брати чи ні?

Зараз на головній

Xiaomi офіційно розкрила європейські ціни нового браслета Mi Band 6, який на глобальному ринку отримає приставку Smart до назви. Вартість девайса складе 45 євро, або трохи більше 1400 гривень.


Чим гарний новий Mi Band 6, що він вміє і чи вартує він своїх грошей? Є кілька “за”

  1.  Великий екран, який розтягнутий від краю до краю. На нього виводиться більше даних про активність, та й виглядає це куди красивіше. Сенсорна кнопка пропала, але освоїтися з новими жестами управління не складе труднощів.
  2. З’явився пульсоксиметр. Звичайно, не варто чекати від нього високої точності у вимірюванні SpO2, але про явні порушення він точно зможе повідомити. До речі, Apple зробила пульсоксиметр однією з кілер-фіч в нових Watch Series 6.
  3. Три десятка тренувань – замість одинадцяти в Mi Band 5. З них для шести працює автоматичне відстеження – включаючи ходьбу і біг.

В іншому Mi Band 6 схожий на попередню версію – він працює 14 днів без підзарядки і заряджається магнітним адаптером, укладений у водонепроникний корпус, моніторить сон і активність (можливо, роблячи це точніше, ніж раніше), стежить за серцевим ритмом, управляє відтворенням музики.

А які альтернативи?

Honor Band 6

 

У Mi Band 6 є серйозний конкурент – Honor Band 6, що надійшов в глобальний продаж раніше в цьому місяці. Його вартість в Європі складає 50 євро, функціональність дуже схожа з Mi Band 6, проте діагональ екрану більше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей