Hardnews

Де не можна носити телефон, якщо не хочете мати проблем зі здоров’ям – відповіді експертів

Співробітники науково-дослідних інститутів зараз займаються дослідженням електромагнітного випромінювання від смартфонів і іншої техніки і їх висновки поки далеко не оптимістичні. Вивчення ще не закінчено, але вчені заявили про зафіксованому шкоду телефонів, якщо носити їх в певних місцях на своєму тілі.


В першу чергу варто забути про носіння телефонів в кишенях штанів. Так роблять 90% представників всього населення планети, проте електромагнітне випромінювання від апаратів, що знаходяться настільки близько до тіла, можуть спровокувати ряд хвороб. Наприклад, якщо поміщати смартфон в задню кишеню брюк, то з часом можуть з’явитися болі в животі і ногах. Там випромінювання впливає на попереково-крижовий відділ таза, що може спровокувати появу радикуліту, пошкодження м’язів. Якщо ж поміщати пристрій в передню кишеню штанів, варто готуватися до хвороб статевих органів. Особливо це стосується чоловіків, так як негативний вплив випромінювання на рухливість і якість сперматозоїдів вже доведений.

Мотузки з телефоном, який розташовується на грудях – також погана ідея. Випромінювання може провокувати розвиток раку грудей, а також впливати на стан ребер і кісток. З’ясувалося, що у людей, які, наприклад, носять телефон в районі стегна, кістки з цього боку стоншуються. Але особливо небезпечно класти телефон біля голови (наприклад, під подушку під час сну) – негативний вплив випромінювання на мозок доведено, хоч дослідження ще не закінчені.

Де ж тоді переносити смартфон, щоб не шкодити своєму здоров’ю? Оптимальний варіант – сумки та рюкзаки, бажано зі спеціальним екраном, який перешкоджає проходженню сигналу в сторону тіла.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button