Де не можна носити телефон, якщо не хочете мати проблем зі здоров’ям – відповіді експертів

Треба прочитати

22,086Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Співробітники науково-дослідних інститутів зараз займаються дослідженням електромагнітного випромінювання від смартфонів і іншої техніки і їх висновки поки далеко не оптимістичні. Вивчення ще не закінчено, але вчені заявили про зафіксованому шкоду телефонів, якщо носити їх в певних місцях на своєму тілі.


В першу чергу варто забути про носіння телефонів в кишенях штанів. Так роблять 90% представників всього населення планети, проте електромагнітне випромінювання від апаратів, що знаходяться настільки близько до тіла, можуть спровокувати ряд хвороб. Наприклад, якщо поміщати смартфон в задню кишеню брюк, то з часом можуть з’явитися болі в животі і ногах. Там випромінювання впливає на попереково-крижовий відділ таза, що може спровокувати появу радикуліту, пошкодження м’язів. Якщо ж поміщати пристрій в передню кишеню штанів, варто готуватися до хвороб статевих органів. Особливо це стосується чоловіків, так як негативний вплив випромінювання на рухливість і якість сперматозоїдів вже доведений.

Мотузки з телефоном, який розташовується на грудях – також погана ідея. Випромінювання може провокувати розвиток раку грудей, а також впливати на стан ребер і кісток. З’ясувалося, що у людей, які, наприклад, носять телефон в районі стегна, кістки з цього боку стоншуються. Але особливо небезпечно класти телефон біля голови (наприклад, під подушку під час сну) – негативний вплив випромінювання на мозок доведено, хоч дослідження ще не закінчені.

Де ж тоді переносити смартфон, щоб не шкодити своєму здоров’ю? Оптимальний варіант – сумки та рюкзаки, бажано зі спеціальним екраном, який перешкоджає проходженню сигналу в сторону тіла.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Киевстар разрешил “безлимитно” следить за другими абонентами

Начиная со следующей недели, Киевстар улучшит свою популярную услугу, которая позволяет вам следить за абонентами, за которых вы переживаете,...

Більше схожих статей