Українцям назвали способи заборонити смартфону «підслуховувати»

Зараз на головній

Українцям назвали способи заборонити смартфону «підслуховувати». Експерт з інформаційної та комп’ютерної безпеки Сергій Томенко розповів в інтерв’ю GSMinfo, кому можуть знадобитися записи розмов і як захистити інформацію.


Він попередив, що деякі встановлені додатки можуть записувати розмови власника, якщо під час їх установки був дозволений доступ до мікрофона.

Захиститися від цього можна, якщо обмежити число додатків з доступом до мікрофона. Для особливо важливих переговорів Томенко порадив придбати телефон без можливості підключення до сучасних мереж зв’язку. «Якщо придивитися до багатьох чиновників і мільярдерів, як українських, так і зарубіжним, то вони ходять з кнопковими телефонами. Кнопковий телефон дуже важко буде прослухати, оскільки там немає 3G, LTE і так далі », – пояснив експерт.

За словами фахівця, додаток може стежити за господарем, навіть якщо смартфон заблокований, щоб продавати дані про нього. «У нас часто відбувається, що ви взяли кредит в одному банку, а вам відразу дзвонить інший банк і пропонує інший кредит. Продаж даних – це вже банальна тема », – уклав він.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей