З карти клієнта «Монобанку» списали гроші яких там не було

Зараз на головній

Користувач українського мобільного банку «Монобанк» поскаржився на фінустанову в спеціальному розділі сайту Мінфін, звинувативши компанію в недостатньо якісному захисту акаунтів. Клієнт заявив, що у нього списали гроші з карти, хоча на ній був встановлений ліміт, динамічний CVV2 і відключений овердрафт.


Як пояснив користувач, з його карти фізичної особи списали гроші. Однак цього статися не повинно було, так як його рахунок був захищений від подібного списання – чоловік встановив динамічний CVV2 і ліміт для оплати в інтернеті. Крім цього він не підключав овердрафт, а кредит йому відмовлялися оформляти через борг в іншому банку. Незважаючи на всі ці хитрощі невідомі не тільки списали з його рахунку гроші, але ще і загнали його в мінус, чого не повинно було статися. Користувач в своєму відгуку зауважив, що не зміг з’ясувати особу злодія, так як його реквізити і дані не відображаються, а в службі підтримки сказали чекати 11 днів, перш ніж почнеться розслідування.

Представник «Монобанку» заявив, що з ситуацією розбираються, однак є попередня оцінка. У деяких випадках організація, з якою розплачуються користувачі банку, може списати гроші через певний час після укладення угоди. Коли подібний запит приходить до фінустанови, вона не може відмовитися списати кошти, інакше її назвуть шахраєм. Тому, незалежно від того, які налаштування виставлені в профілі користувача, гроші з його рахунку все одно вилучаються, навіть якщо його баланс піде в мінус, незалежно від виставлених лімітів і динамічного CVV2.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Дорогий iPhone рекордно подешевшав в Україні

Вартість iPhone 12 Pro знизилася до 28 тисяч гривень. Про це свідчать дані аналітичного ресурсу Hotline.ua. Згідно каталог, стартовий iPhone...

Більше схожих статей