Hardnews

Xiaomi готує новий недорогий смартфон: швидше за все Redmi Note 9

За останній час Xiaomi анонсувала чимало нових смартфонів: тут тобі і досить доступні Redmi Note 9 Pro і Redmi Note 9 Pro Max, тут і практично ультимативний флагман Redmi K30 Pro. Але все ж компанії не вистачає ще більш бюджетних пристроїв і, судячи з усього, Xiaomi готує один такий новий недорогий смартфон на базі процесора MediaTek.


Про це розповів популярний інтернет-інсайдер Xiaomishka, який опублікував у своєму Twitter-акаунті інформацію про те, що китайський ТехноГігант розробляє новий смартфон на базі процесора MediaTek Dimensity 1000L. При цьому він додав, що новинка отримає основну камеру на 64 Мп. Якщо подивитися на наявні характеристики, можна припустити, що мова, швидше за все, йде про Redmi Note 9, анонс якого до цих пір так і не відбувся.

Нагадаємо, що раніше в мережі вже з’являлася інформація про те, що в Китаї пройшов сертифікацію новий пристрій Xiaomi, яке отримав підтримку швидкої провідний зарядки на 22,5 Вт. Цілком ймовірно, що цей смартфон і той, про який розповів Xiaomishka – це один і той же апарат.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button