Hardnews

Honor 30S засвітився на нових зображеннях

Обговорення
Honor V30

На сайті Slashleaks опублікували офіційні рендери нового смартфона лінійки Honor 30, який буде випущений на ринок під назвою Honor 30S.


Ми бачимо, що смартфон оснащений чотирьохмодульною основною камерою, вміщеною в прямокутний блок, який розташований в лівому верхньому кутку задньої панелі. Як ми вже відзначали, Samsung Galaxy S20 і прийдешній Huawei P40 задали новий дизайнерський тренд, який швидко став популярним на ринку.

Honor 30S

На правій панелі видно кнопки регулювання гучності, а також дактилоскопічний датчик, імовірно, поєднаний з кнопок включення і блокування смартфона.

Раніше різні джерела підтвердили, що Honor 30S має відіграти важливу роль у популяризації 5G. Якщо говорити точніше, то новинка, оснащена однокристальною системою Kirin 820, повинна одержати не флагманські характеристики і фактично дати сильний поштовх новому ринку.

Також повідомлялося, що Honor 30S буде оснащений підтримкою технології швидкої зарядки потужністю 40 Вт.

Презентація новинки очікується найближчим часом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi K30 Pro вперше красується на живому фото

В минуле

iPhone 9 Plus: великий екран, розумний NFC та A13 Bionic

В майбутнє

Також буде цікаво