Softnews

Експерти розповіли, як телефонувати через інтернет абсолютно безкоштовно по Україні та цілому світі

Ще зовсім нещодавно дзвінок друзям або рідним в інші країни означав досить великі витрати. Сьогодні ж, завдяки розвитку технологій і програм зв’язку людям стає все простіше і дешевше спілкуватися між собою. На даний момент існує чимало способів безкоштовної комунікації з рідними і друзями, які перебувають далеко і навіть в інших країнах.

Що потрібно для дзвінка

Перше, що вам буде потрібно для здійснення безкоштовного дзвінка в іншу країну – це будь-який сучасний гаджет – смартфон, планшет, ноутбук або комп’ютер, обладнаний зовнішнім мікрофоном і навушниками.

Також ви повинні бути забезпечені стабільним і якісним інтернетом зі швидкістю не менше 1 Мбіт / сек.

Якщо ви плануєте спілкуватися, використовуючи відеозображення, ваш ПК повинен бути обладнаний веб-камерою. Навіть для ноутбука рекомендується придбати зовнішню камеру, оскільки вбудована найчастіше відрізняється поганою якістю і низькою роздільною здатністю.

Сайти для здійснення безкоштовних дзвінків на мобільні телефони в інші країни.

Серед таких ресурсів найбільш поширені такі, як:

Бітрікс 24 (безкоштовний тільки пробний період),
Zadarma,
Flash2Voip.

Всі вони мають як безкоштовну пробну можливість зробити дзвінок з України, так і платну, розраховану на довгострокову співпрацю з користувачами. Всі ці ресурси вимагають обов’язкової реєстрації, після якої клієнту надається деякий час для безкоштовних розмов практично з будь-якою точкою світу. Всі вони зажадають від вас номер абонента, з яким ви повинні з’єднатися, в міжнародному форматі. Ресурс Zadarma надає можливість відправки смс повідомлень.

Перші два сайти україномовні, останній працює на англійській мові, але розібратися в інтерфейсі зовсім нескладно. Зазвичай для пробних безкоштовних розмов кожному користувачеві надається близько 5 хвилин. Після цього вам необхідно буде або поповнити баланс, або перереєструватися.

Месенджери

Сьогодні існують десятки комп’ютерних програм і телефонних додатків, що дозволяють здійснювати дзвінки рідним і близьким, що знаходяться в будь-якій точці земної кулі. Серед них ви знайдете:

  • Viber,
  • WhatsApp,
  • Telegram.

Всі ці додатки добре відомі нашим читачам, вони зручні у використанні, надають послуги безкоштовно, дуже поширені і відмінно забезпечують зв’язок між абонентами протягом останніх кількох років. Для цього лише кожному зі співрозмовників необхідно мати акаунт в цьому додатку і мати його завантаженим на своєму телефоні. Ті, хто змушений по тій або іншій причині часто спілкуватися з людьми, розташованими за межами звичних мобільних мереж, найчастіше мають всі три програми на своєму телефоні і користуються тією чи іншою в залежності від уподобань співрозмовника.

Якість зв’язку всіх трьох програм досить висока і працює навіть при невеликій швидкості інтернету. Можливість дзвонити на звичайні міські або мобільні номери надається додатково за гроші.

Ці програми спочатку створювалися і поширювалися саме як засіб спілкування людей у ​​вигляді текстових повідомлень, і лише пізніше розширили свої можливості, додавши можливість дзвонити один одному, в тому числі і на телефон, і здійснювати дзвінки в режимі відеоконференції.

Комунікативні платформи

  • Skype
  • Zoom

Дані програми спочатку розроблялися як способи спілкування в режимі відеоконференції, що і спричинило уповільнення в їх розповсюдженні. Але тим не менш, обидві програми сьогодні можуть бути використані для безкоштовних дзвінків і відео чатів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button