Новини

В США хочуть заборонити Цукербергу об’єднати WhatsApp, Instagram та Facebook

За повідомленнями New York Times і Wall Street Journal, Федеральна торгова комісія США (FTC) розглядає можливість в судовому порядку заборонити Facebook інтегрувати WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger. Як відомо, FTC вивчає роботу Facebook в рамках антимонопольного розслідування, припускаючи, що практика інтернет-гіганта перешкоджає чесній конкуренції.


Комісія розпочала розслідування після того, як компанія Facebook оголосила про намір об’єднати технічну базу WhatsApp, Instagram і Facebook. Це дозволило б 2,7 млрд. користувачів відправляти особисті зашифровані повідомлення між відповідними додатками.

Федеральна торгова комісія США
Федеральна торгова комісія США

Однак, на думку FTC, придбання компанією Facebook конкуруючих додатків, таких як Instagram, зменшило конкуренцію в соціальних мережах. Станом на минулий рік компанія Facebook володіла приблизно 66% світового ринку соціальних мереж.

Для порівняння: найближчі конкуренти Pinterest і Twitter займають по 11%.

Чистий прибуток Facebook в минулому році склав 22,1 млрд. доларів.

Домогтися судової заборони FTC буде складно. Ще складніше буде наполягти на поділі Facebook. Для цього треба довести, що гігант соціальних мереж порушив антимонопольне законодавство або мав намір це зробити.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button