Новини

В США хочуть заборонити Цукербергу об’єднати WhatsApp, Instagram та Facebook

Обговорення
Facebook
Facebook

За повідомленнями New York Times і Wall Street Journal, Федеральна торгова комісія США (FTC) розглядає можливість в судовому порядку заборонити Facebook інтегрувати WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger. Як відомо, FTC вивчає роботу Facebook в рамках антимонопольного розслідування, припускаючи, що практика інтернет-гіганта перешкоджає чесній конкуренції.


Комісія розпочала розслідування після того, як компанія Facebook оголосила про намір об’єднати технічну базу WhatsApp, Instagram і Facebook. Це дозволило б 2,7 млрд. користувачів відправляти особисті зашифровані повідомлення між відповідними додатками.

Федеральна торгова комісія США

Федеральна торгова комісія США

Однак, на думку FTC, придбання компанією Facebook конкуруючих додатків, таких як Instagram, зменшило конкуренцію в соціальних мережах. Станом на минулий рік компанія Facebook володіла приблизно 66% світового ринку соціальних мереж.

Для порівняння: найближчі конкуренти Pinterest і Twitter займають по 11%.

Чистий прибуток Facebook в минулому році склав 22,1 млрд. доларів.

Домогтися судової заборони FTC буде складно. Ще складніше буде наполягти на поділі Facebook. Для цього треба довести, що гігант соціальних мереж порушив антимонопольне законодавство або мав намір це зробити.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Топові смартфони Huawei отримають Kirin 1020 з підтримкою 8К

В минуле

iPhone 12 має всі шанси стати кращим камерофоном наступного року

В майбутнє

Також буде цікаво