Hardnews

У клієнтки “Ощадбанку” вкрали гроші з карти: банк розводить руками

Черговий клієнт великого українського банку «Ощадбанк» поскаржився на фінустанову, звинувативши її в співучасті в крадіжці грошей з карти. Жінок заявляє, що з її рахунку списали гроші, хоча секретні дані картки вона нікому не повідомляла.

Даний відгук з’явився на сайті Мінфіну. У ньому клієнтка банку докладно описала ситуацію – одного вечора їй прийшло СМС-повідомлення про списання 600 гривень з кредитного рахунку. Вона, зрозуміло, цю операцію не проводила, а також не передавала захисні дані своєї картки – CVC-код і дату випуску, третім особам. Зателефонувавши оператору «гарячої лінії», клієнтка з’ясувала, що банк допомогти в цій ситуації нічим не може, лише заблокував карту. Ні про причини списання, ні номера карти, куди пішли гроші, представники фінустанови не повідомили.

На цьому випробування жінки не закінчилися – так як вона проживає в невеликому селищі, в її населеному пункті відділень «Ощадбанку» немає, а найближче знаходиться за 50 кілометрів. Вона подолала цю відстань, щоб залишити заявку на відкриття нової картки. Там їй заявили, що пластик буде готовий через 10 днів. Через зазначений термін вона знову відвідала відділення, де представник банку сказав, що картка не готова. Він порадив їй чекати СМС-повідомлення, яке сповістить про готовність продукту, але в перший раз жінці про це не сказали.

В результаті клієнтка вирішила залишити негативний коментар, щоб висловити свою думку про роботу банку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button