Описано спосіб вивести будь-який iPhone з ладу

Apple в курсі існування помилки, проте поки не розповіла про терміни її виправлення

Зараз на головній

Смартфони Apple перестануть коректно працювати, якщо налаштувати їх на певний регіон. Про це повідомляє видання Bleeping Computer.


Журналісти звернули увагу на проблему, описану користувачами офіційного форуму Apple. Власники iPhone розповіли, що якщо встановити на смартфоні бейрутській місцевий час і вибрати в налаштуваннях пристрою столицю Лівану, то станеться системний збій. Після зазначеної настройки будь-яка спроба поставити на iPhone будильник закінчиться вильотом додатку.

Згідно зі звітом, перші повідомлення про помилку з’явилися в січні, після випуску iOS 14.4. Першими новий спосіб виведення iPhone з ладу виявили ліванські користувачі смартфонів Apple. Як з’ясувалося, проблеми не виправили і в наступній версії iOS під номером 14.4.1, яка вийшла 8 березня.

В якості тимчасового заходу фахівці рекомендували переналаштувати смартфон на інше місто або регіон. «Коли я переставив iPhone на [який перебуває з Бейрутом в одному часовому поясі] Каїр, проблема зникла», – заявив один з відвідувачів форуму підтримки Apple.

Apple в курсі існування помилки, проте поки не розповіла про терміни її виправлення. Редакція Bleeping Computer відправила компанії запит, але не отримала оперативної відповіді.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей