Hardnews

Недорогий Redmi Note 10 готується до швидкого анонсу

Обговорення
Redmi Note 10

У мережі з’явилася інформація про те, що новий недорогий смартфон Xiaomi Redmi Note 10 готується до швидкого анонсу. Про це стало відомо завдяки отриманню пристроєм схвалення на випуск від китайського регулятора 3С.


Поки що новинка проходить під модельним номером Xiaomi M2007J22C, причому зв’язок між цим пристроєм і Redmi Note 10 підтверджує авторитетний інтернет-інсайдер. Що цікаво, пристрій вже з’являлося раніше в мережі, правда тоді мова йшла про базу даних популярного бенчмарка AI Benchmark. Зараз же пристрій пройшов майже що фінальне тестування, яке практично безпосередньо говорить про те, що смартфон зовсім скоро офіційно покажуть публіці.

Нагадаємо, що згідно з наявними даними, Redmi Note 10 буде працювати на базі процесора MediaTek Dimensity 820 5G, матиме 8 ГБ оперативної пам’яті і прямо “з коробки” буде оснащуватися Android 10 з встановленою поверх MIUI 12. Очікується, що новий смартфон Redmi отримає потрійний модуль основнії камери і IPS-дисплей з частотою оновлення екрану 120 Гц.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Готовьтесь платить больше: Киевстар изменил тарифные планы

В минуле

Названо речі, які не можна зебрігати на Android-смартфонах в жодному разі

В майбутнє

Також буде цікаво