Hardnews

Розкрита небезпека користування відкритими Wi-Fi в публічних місцях

Обговорення
Wi-Fi

Американські експерти попереджають – підключатися до вільних Wi-Fi-мереж в публічних місцях, повних людей, вкрай небезпечно. Шахраї можуть використовувати їх для крадіжки ваших особистих даних і грошей з рахунку.


Дану інформацію надали співробітники Федерального бюро розслідувань США. Експерти з’ясували, що під час коронавірусної пандемії безліч людей перейшли на віддалений варіант роботи, використовуючи ноутбук і інтернет. При цьому більшість з них не хочуть сидіти вдома в чотирьох стінах, замість цього вибираючи в якості робочого місця громадські місця – ресторани, парки, літні майданчики. Їх приваблює можливість паралельно розважатися, при цьому використовуючи безкоштовний Wi-Fi. Однак вони забувають про ще одну групу людей, яка теж не проти заробити в людних місцях – шахраїв і хакерів.

 

Їх дії прості і відомі кожному – хакери дізнаються назву роутера, після чого створюють на своєму пристрої точку доступу з аналогічною або дуже схожою назвою. Користувачі плутаються в цих назвах і підключаються до комп’ютера шахрая. Після цього зловмисник отримує повний контроль над технікою своїх жертв. Він в змозі перейти на фінансові сторінки людини і вивести гроші, використовувати комп’ютер для участі в спам-атаках, просто викрасти інформацію і доступи до соціальних мереж людини, перенаправляючи його техніку на фішингові сайти.

Експерти попереджають – перед використанням вільних для підключення Wi-Fi-мереж слід запитати точну назву у адміністрації закладу, в якому розміщений роутер. Але навіть при такому підході можна легко помилитися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустив тариф за 35 гривень з безлімітом в мережі

В минуле

Переписка користувачів популярного месенджера може перестати бути конфіденційною

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle