Стало відомо, чи впливає вік sim-карти на якість мобільного зв’язку

При акуратній експлуатації сім-карта навіть через 3-4 роки буде радувати вас стабільним прийомом сигналу

Зараз на головній

Наші читачі часто задаються питанням – чи впливає вік Sim-карти на якість мобільного зв’язку? Докладну відповідь на нього ви знайдете далі.


Чи залежить якість зв’язку від віку сімки

Ні. Не залежить. При акуратній експлуатації сім-карта навіть через 3-4 роки буде радувати вас стабільним прийомом сигналу. Однак, варто розуміти, що сімка представляє собою складний пристрій з мікросхемами, які можуть окислюватися, покритися пилом (припустимо, якщо сімка довго лежала в гаманці або кишені), що за підсумком погіршить її працездатність.

Проте якщо весь час експлуатації вона знаходиться на своєму законному місці – всередині спеціального лотка, то нічого з нею не станеться. Такої ж думки дотримуються і експерти в галузі зв’язку.

Як часто треба міняти сім-карти

Міняти варто тільки старі сімки, які не підтримують сучасні стандарти зв’язку та інші нововведення. Наприклад, 4G або 5G. Так що, якщо ви до сих пір користуєтеся 3G сімкою – бігом в найближчий магазин оператора міняти її на більш сучасний модуль.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей