Експерт розповів, як правильно заряджати смартфон

Продовжить довголіття акумулятора використання оригінальних адаптерів

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Що швидше за все приходить в непридатність, якщо активно користуватися смартфоном? Безумовно, це акумулятор. Щоденна зарядка поступово зменшує його ємність, тому з часом смартфон розряджається набагато швидше, ніж в перші місяці після покупки. Про те, як правильно заряджати смартфон і домогтися меншого зносу акумулятора, розповів експерт тестової лабораторії компанії Slaxico Юрій Шарлай.


“Ставте пристрій на підзарядку, коли рівень заряду батареї буде на рівні 10-15% (коли смартфон сам нагадує, що він скоро розрядиться)”, – пояснює він. – Слід пам’ятати, що ідеальною для батареї смартфона вважається така ситуація, коли її заряд не опускається нижче 20% і не піднімається вище 80%. Повна розрядка смартфона до нуля не збільшить термін його експлуатації і не має сенсу “.

На думку Шарлая, краще не залишати смартфон на зарядці вночі: “На ніч зарядку краще не залишати, а заряджати перед сном заздалегідь і потім включати економний режим“, – говорить експерт.

Продовжить довголіття акумулятора використання оригінальних адаптерів: “Використовуйте тільки заводські адаптери живлення, а не” універсальні зарядки “з Китаю.” Краще не заряджати телефон в приміщеннях із занадто високою або занадто низькою температурою “, – впевнений фахівець.

“Якщо телефон став розряджатися швидше, перевірте статистику споживаної енергії телефону в настройках (може бути справа в якомусь новому додатку). Краще не намагатися заряджати гаджет, якщо проблема з батареєю стала відчутною, а віднести його в ремонт”, – резюмує Шрлай.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей