Hardnews

Samsung Galaxy M2 отримав гігантський акумулятор та швидку зарядку

Обговорення
Samsung Galaxy M21

Смартфон Samsung Galaxy M21 буде офіційно представлений в Індії на початку наступного тижня, а сьогодні магазин Amazon запустив рекламну сторінку Galaxy M21, на якій перераховані основні характеристики пристрою.


Samsung Galaxy M21 буде оснащений 6,4-дюймовим екраном Super AMOLED роздільною здатністю Full HD з каплевидним вирізом під фронтальну камеру, розширення якої складе 20 Мп. На задній панелі буде розташовуватися потрійна основна камера з датчиками зображення роздільною здатністю 48, 8 і 5 Мп.

В якості апаратної основи виступить однокристальна система Samsung Exynos 9611. Користувачам будуть запропоновані версії з 4 ГБ оперативної і 64 ГБ флеш-пам’яті, а також з 6 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті.

Samsung Galaxy M2

Ємність акумуляторної батареї Samsung Galaxy M21 складе значні 6000 мА • год, при цьому смартфон буде підтримувати швидку зарядку потужністю 15 Вт. На банері смартфон називають «ваттомонстром». Це гра слів, в даному випадку мається на увазі фраза What a monster (який монстр), в яку додали слово Watt (Вт).

Офіційний анонс Samsung Galaxy M21 відбудеться 16 березня 2020.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei P40 Pro: кращий камерафон на ринку показали в керамічній версії

В минуле

Обновление прошивки превращает смартфоны Xiaomi в «кирпич»

В майбутнє

Також буде цікаво