Hardnews

Названий спосіб зменшити шкоду від Wi-Fi в домашніх умовах

Обговорення
Wi-Fi

Багато людей схильні вважати, що Wi-Fi-роутер здатний чинити негативний вплив на організм. Для тих, хто побоюється даного впливу директором інституту інформаційних технологій університету “Синергія” Станіславом Косаревим був названий спосіб зменшити шкоду від Wi-Fi в домашніх умовах.


Варто відзначити , що незважаючи на те, що Wi-Fi-роутер, так само як і будь-який інший електричне пристрій, дійсно проектує електромагнітне випромінювання, немає підстав стверджувати про його негативний вплив. “Випромінювання йде від будь-якого електричного пристрою, яким ми користуємося. Ми ж не боїмося хвиль, що виходять від електричного чайника “, – зазначив фахівець.

Щкода від Wi-Fi роутера ще ніким не доведена

Також вченими було проведено безліч досліджень, в яких перевірялася шкода, що наноситься безпосередньо Wi-Fi-хвилями. Відзначимо, що на сьогоднішній день жодна організація не заявляла про доведення згубного впливу на здоров’я. Однак, за словами експерта, якщо людина все ж переконана в тому, що випромінювання від роутера шкодить організму – слід перемістити пристрій подалі від спального місця. Крім того, в нічний час доби можна і зовсім відключити роутер.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Телефонні номери, на які не можна передзвонювати

В минуле

Названо найпопулярніший iPhone 12 серед українців

В майбутнє

Також буде цікаво