Hardnews

В Xiaomi назвали свої три найкращі смартфони

Обговорення
Xiaomi Mi 10 Pro+

В середині травня голова Xiaomi Лей Цзюн назвав смартфон, який найбільше запав йому в душу. Але як виявилося, на одній моделі пристрасті засновника компанії не закінчилися – в новому інтерв’ю він поділився з журналістами інформацією про двох інших пристроях, які вважає найкращими в продуктовій лінійці вендора.


Mi Mix 2 став фаворитом Лей Цзюня через унікальність керамічної задньої кришки, процес виготовлення якої глава Xiaomi назвав «вкрай захоплюючим».

Ще однією моделлю, яка подобається топ-менеджеру, став Xiaomi Mi 6 Bright Silver Discovery Edition. Глава бренду пояснив, що при виробництві корпусу цього апарата використовується високоточний процес вакуумного формування, завдяки якому він набуває дзеркальний ефект.

Нарешті, засновник Xiaomi зізнався, що нерівно дихає і до флагманського Mi 10 Pro, при розробці якого компанія ставила перед собою мету випустити максимально продуктивний гаджет, не прагнучи знизити його собівартість за всяку ціну.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новый сотовый оператор запустил тариф, у которого нет аналогов в Украине

В минуле

Viber розриває всі ділові стосунки з Facebook

В майбутнє

Також буде цікаво