Новини

Всі смартфони Huawei уже можуть працювати на Harmony OS

Сьогодні в Китаї Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS і розповіла про її відмінні риси від Android . Під кінець презентації генеральний директор Huawei Consumer Business Group Ю Чендун (Yu Chengdong) парою слів обмовився про застосування Harmony OS на смартфонах.


Мене часто запитують про те, чи можна використовувати Harmony OS в смартфоні. Звичайно, ми можемо запустити Harmony OS в будь-який час. Якщо в пристрої використовується Android, ми його можемо легко перевести на Harmony OS всього за 1-2 дня.

Так що в разі, якщо санкції США проти Китаю посиляться і вийдуть на новий виток, то Huawei буде здатна за кілька днів перевести свої смартфони на Harmony OS. Правда, поки залишаються питання і до технічної частини такого переносу, і до екосистеми Harmony OS в цілому, але свій крок в сторону незалежності (а точніше, залежності від Google і США) Huawei вже зробила. У той же час Ю Чендун зазначив, що «з урахуванням партнерів і екосистеми, ми віддаємо пріоритет Android». Але це поки що.

Back to top button