Новини

Xiaomi Mi Mix 4: відома дата виходу та орієнтовна ціна

Інсайдер, який вчора повідомив про те, що ніякого Mi Mix 4 в цьому році не буде, поділився новими даними про смартфон. Апарат вийде на початку наступного року і дешевим не буде.

Тепер прем’єра Mi Mix 4 очікується в лютому. Можливо, зроблено це спеціально, щоб відвернути на себе увагу людей, які придивляються до нових флагманів Samsung – ті традиційно анонсуються в кінці лютого – початку березня, і Galaxy S11 не стане винятком з цього правила.

Mi Mix 4 буде побудований на платформі Snapdragon 865, що логічно. А ось ціна його зазначена рівною $ 610 (само собою, орієнтовно). Зазвичай в такому випадку мова йде про вартість базової версії, і якщо так, то ціна топової цілком може дійти до $ 800. Це, звичайно, все одно дешевше Mix Aplha ціною під $ 3000, але, наприклад, вартість нинішнього флагмана Xiaomi – Mi 9 Pro 5G – на тій же позначці в $ 610 вже і закінчується. Виправданням підвищеної ціни стануть поліпшені характеристики і, зокрема, камера: розширення основного датчика, як очікується, складе 108 Мп.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button