Київстар
Обговорення

Кожен стільниковий оператор в Україні добре розуміє, що від привабливості тих умов обслуговування, які він може запропонувати всім своїм клієнтам, безпосередньо залежить те, скільки людей захочуть користуватися його послугами. Оператор зв’язку Київстар не є виключення з правил, а робить він все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей знаходив його фірмові умови обслуговування якомога більш вигідними в усіх відношеннях. Спеціально для того, щоб відірватися від своїх конкурентів далеко вперед, компанія вирішила запустити новий тарифний план, у якого немає аналогів в Україні, тому що крім мобільних послуг, він пропонує ще й стаціонарні.


В рамках запущеного тарифного плану абонент щомісяця отримує певні набори можливостей. Так, зокрема, клієнт Київстар отримує 120 хвилин дзвінків на будь-які мобільні номери по всій країні. Крім цього, в тариф не забули включили і  безліміт в  середині мережі. Крім цього, тарифний план містить у собі ще й 12 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах трьох поколінь, а досягати вона може значення в 100 Мбіт / с. Витрачати трафік можна на будь-які цілі і потреби без будь-яких доплат, що робить запущений тариф вкрай привабливим і вигідним у всіх відносинах. Можна навіть роздавати трафік на інші гаджети по Wi-Fi, Bluetooth і USB, а також завантажувати торренти.

Київстар

А що особливого?

Крім зазначених вище послуг, новий тариф пропонує також домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/с без будь яких обмежень по трафіку. Також при використанні мобільного інтернету не тарифікується весь соціальний та відео трафік.

Київстар

Як підключити тариф

Підключення доступне для теперішніх абонентів Київстар, якщо ви бажаєте змінити свій тарифний план:

 • зателефонуйте 477*1
 • або скористайтесь «Мій Київстар».
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone запустив рекордно дешевий тарифний план

В минуле

Бюджетник Redmi 8 не має конкурентів в своїй ціновій категорії

В майбутнє

Також буде цікаво

 • Відділ Партнерських мереж

  Підкажіть, а як називається тариф? Також прохання зробити посилання на відповідний розділ сайту оператора “Київстар”.

 • Охорона СпортКлуб

  А коли зроблять простий тариф для спілкування, для яких не потрібен мобільний інтернет? Для пенсіонерів які часто телефонують але не використовують жодного байта?

 • Владимир Устименко

  Покажіть хоч одне місце на мапі України, де є хоча б 70Мб/с.
  І якщо Київстар за політику справедливості, коли в мене НА БЕЗЛІМІТІ, перебор трафіка, то мені відключають швидкість. Але, коли нема швидкості, без всіляких переборів. Воли інтернет прига з 4G до 2G, або зовсім відключається, чому нема перерахунку за НЕНАДАНІ ПОСЛУГИ!!!? Я ПЛАЧУ ЗА ІНТЕРНЕТ. НАДАЙТЕ МЕНІ ЙОГО. Я НА КОНТРАКТІ!

 • Мирослав Савчин

  Інтернет най нищої якості оплата за послуги висока нікому не рекоминдую київстар

 • Володимир Потопа

  В лайфсел є тариф 10 Гр в місяць 100 хвилин і 10 гігабайт хоть кожний день перепідключай і все сумується. І в водафона кращі тарифи дешевше. А київстар хоче аж 150 Гр це дуже дорого. Непойму хто його поповняє. Невигідно зовсім. І оператори наглі.

  • NovoOstriv NovoOstriv

   Та немає вже такого тарифу в Life, користуюсь на даний час тарифом 4 Сезони за 40 грн. По деяких містах є тариф за 20 грн- Залізна двадцятка.

   • Володимир Потопа

    У Рівному є тариф десятка за 10 грн

    • NovoOstriv NovoOstriv

     Значить, місцевий.

 • Сергій Хоменко

  Нехай роблять нормальні тарифи у роумінгу як Французи чи Голандці. Оце буде прорив. І за адекватні гроші. Зараз Фрі мобайл в роумінгу дає 20 гіг по Європі і 100 по Франції за 20 євро. Оце я розумію тариф у якого немає аналогів.

 • Сергій Хоменко

  Всі заробітчани і далекобійники перейдуть на такий тарифний план. Всі порахують. Оце буде справжній тариф в Україні в якого немає аналогів.

 • Богдан

  Мені прийшла смс на київстар з пропозицією нового тарифу для мене. За 100 грн безлім 4джі, 300 хв на фнші мережі і безплатні дзвінки на деякі країни у роумінгу, це чудово!!

Комментарии для сайта Cackle