Новини

Київстар запустив тариф у якого немає аналогів в Україні

Кожен стільниковий оператор в Україні добре розуміє, що від привабливості тих умов обслуговування, які він може запропонувати всім своїм клієнтам, безпосередньо залежить те, скільки людей захочуть користуватися його послугами. Оператор зв’язку Київстар не є виключення з правил, а робить він все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей знаходив його фірмові умови обслуговування якомога більш вигідними в усіх відношеннях. Спеціально для того, щоб відірватися від своїх конкурентів далеко вперед, компанія вирішила запустити новий тарифний план, у якого немає аналогів в Україні, тому що крім мобільних послуг, він пропонує ще й стаціонарні.

В рамках запущеного тарифного плану абонент щомісяця отримує певні набори можливостей. Так, зокрема, клієнт Київстар отримує 120 хвилин дзвінків на будь-які мобільні номери по всій країні. Крім цього, в тариф не забули включили і  безліміт в  середині мережі. Крім цього, тарифний план містить у собі ще й 12 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах трьох поколінь, а досягати вона може значення в 100 Мбіт / с. Витрачати трафік можна на будь-які цілі і потреби без будь-яких доплат, що робить запущений тариф вкрай привабливим і вигідним у всіх відносинах. Можна навіть роздавати трафік на інші гаджети по Wi-Fi, Bluetooth і USB, а також завантажувати торренти.

Київстар

А що особливого?

Крім зазначених вище послуг, новий тариф пропонує також домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/с без будь яких обмежень по трафіку. Також при використанні мобільного інтернету не тарифікується весь соціальний та відео трафік.

Київстар

Як підключити тариф

Підключення доступне для теперішніх абонентів Київстар, якщо ви бажаєте змінити свій тарифний план:

  • зателефонуйте 477*1
  • або скористайтесь «Мій Київстар».

Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button