Новини

Розкладний Huawei Mate Xs: Kirin 990 5G в міцному корпусі

Обговорення
Huawei Mate Xs

Ще в жовтні минулого року компанія Huawei анонсувала нову версію свого складного смартфона, який буде випущений під назвою Huawei Mate Xs. Повноцінна презентація новинки очікується на виставці Mobile World Congress 2020 в лютому, а реліз смартфона, як повідомляють китайські джерела, відбудеться в березні.


Huawei Mate Xs – це більше, ніж просто ще одна версія оригінального Mate X. За повідомленнями джерел, складаний смартфон буде простішим у виготовленні, ніж його попередник, тобто компанія зможе знизити його ціну, при цьому він стане кращим.

При ціні майже 2500 доларів оригінальний Huawei Mate X не можна назвати смартфоном для широкої аудиторії.

Huawei Mate Xs

Раніше виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий як Річард Ю (Richard Yu), підтвердив, що Huawei Mate Xs отримає істотно модернізований шарнірний механізм і покращений гнучкий екран. Майбутній складаний смартфон буде побудований на платформі HiSilicon Kirin 990 5G.

Крім того, джерело повідомляє, що компанія внесла безліч змін в дизайн Huawei Mate Xs. Шарнір буде більш довговічним, а весь корпус зроблений міцнішим, при цьому зменшилися габарити.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Apple MacBook Pro суттєво здорожчав у ціні

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 більше ніж в двічі впав в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво