Новини

Крах Huawei Mate X: одиничний брак чи закономірність? (відео)

Обговорення
Sasmung Galaxy Fold

Samsung Galaxy Fold і Huawei Mate X стали найбільш інноваційними гаджетами 2019 року, запропонувавши користувачам різну реалізацію єдиної концепції смартфона зі складним екраном, який легким рухом перетворюється на планшет.


Обидва девайси не надійшли в продаж вчасно і покупцям довелося чекати більше півроку. Однак, якщо проблеми Galaxy Fold були публічними, то Mate X вдосконалювали без уваги громадськості. Правда, повністю уникнути неприємностей не вдалося і китайцям. 

У китайських соціальних мережах опублікований відеоролик, який демонструє зламаний фінальний зразок Huawei Mate X. Постраждав, природно, дисплей, видимих ​​фізичних ушкоджень немає, так що схоже на те, що зламався якраз шарнір, який відповідає за складаний механізм.

Власне, з самим відео можна ознайомитись перейшовши за наступним посиланням – Відео з Huawei Mate X

Huawei Mate X 5G

Що насправді сталося з Mate X, незрозуміло. Компанія поки ніяк не коментувала цю ситуацію. Тому, поки цю історію варто сприймати як одиничний брак. Нагадаємо, що в Huawei Mate X чіпсет Kirin 980, в процесі доопрацювання був замінений на Kirin 990.

Малоймовірно, що Huawei Mate X з’явиться за межами Китаю і деяких сусідніх країн. Проте, Galaxy Fold вже продається в Україні за ціною від  51 999 до 57 000 гривень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Дешевше тільки задарма: lifecell запустив безлімітний тариф

В минуле

Vodafone дарує рік зв’язку в подарунок: як отримати

В майбутнє

Також буде цікаво