Новини

Популярний середнячок Honor 9X Pro став ще кращим

Обговорення
Honor 9X Pro
Honor 9X Pro

Honor 9X Pro – бюджетна модель бренду, оснащена 48-мегапіксельною камерою. Для своєї ціни апарат робить гарні знімки, але з новим оновленням вони стануть ще краще. В чому секрет?


Як пише джерело, апарат отримає підтримку режиму зйомки з промовистою назвою AI ultra clear mode. Він дозволить підвищити деталізацію знімків за рахунок застосування двох технологій – «реконструкції суперрозширення» (по суті – об’єднання декількох знімків невисокого розширення в один) і AI HDR. Очікується, що в порівнянні зі звичайним режимом зйомки AI ultra clear mode дозволяє підвищити деталізацію в звичайних умовах зйомки (денна, поза приміщенням) на 10-20%.

Honor 9X Pro

Honor 9X Pro

Загалом, безкоштовне поліпшення якості зйомки – це завжди добре, навіть якщо мова йде про підвищення чіткості всього на 10%. AI ultra clear mode повинен з’явитися в оновленні EMUI за номером 9.1.1.138.

Джерело: ITHome

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Бюджетник Redmi 8A вразив покупців можливостями і ціною

В минуле

Huawei Mate 30 Pro показав неймовірний екран на живому фото

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.