Новини

Huawei запустить в Україні свій аналог Megogo та Youtube

Китайський телекомунікаційний гігант Huawei в найближчі місяці має намір запустити в Україні свій відеосервіс. Про це повідомляє РБК, посилаючись на інформацію, отриману від віце-президента напряму мобільних сервісів підрозділу споживчих продуктів Huawei в Європі Джеймі Гонсало.

Мова йде про платформу Huawei Video. Вона стала доступна в Китаї приблизно три роки тому. Пізніше почалося просування служби на європейському ринку – вона вже працює в Іспанії і Італії. Для взаємодії з сервісом необхідно мати мобільний пристрій Huawei або дочірнього бренду Honor.

Huawei Video

Отже, повідомляється, що незабаром служба Huawei Video запрацює в Україні і ще в ряді країн. Сервіс буде агрегувати контент різних Тб, в тому числі і українських – на кшталт Megogo. Виробляти власні відеоматеріали китайський гігант не має наміру.

« Huawei не планує ставати виробником контенту і конкурувати з такими сервісами, як Netflix або Spotify. У наших інтересах – стати партнерами для них, щоб користувач зміг вибирати », – розповів пан Гонсало.

По всій видимості, платформа Huawei Video запрацює в нашій країні в кінці поточного або на початку наступного року. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button