Новини

Той випадок, коли Apple AirPods не принесли задоволення

Обговорення
Apple AirPods 3

Здавалося, що може бути приємніше, ніж отримати в подарунок на Різдво новий смартфон iPhone і пару бездротових навушників AirPods. Так вважали батьки 7-річної дитини з Джорджії, проте за фактом все обернулося не так, як було заплановано.


Кіара Страуд (Kiara Stroud), мати дитини, розповіла, що хлопчик просто проковтнув один з навушників. Вона каже, що і уявити собі не могла подібного розвитку подій. Тепер вона вважає своїм обов’язком попередити інших батьків про те, що подібні мініатюрні гаджети можуть бути дійсно небезпечними в руках дітей цього віку.

Мама розповідає, що її дитина просто тримала один навушник у роті за довгу частину, а потім проковтнула, при цьому вона не встигла відреагувати. Фахівці з відділу охорони здоров’я дітей Атланти були спантеличені цією обставиною, виявивши на рентгенівському знімку один з навушників AirPod.

Apple AirPods

Мати дитини і сам хлопчик були сильно стурбовані тим, як будуть діставати гаджет, але фахівець запевнив їх, що AirPods вийде природнім чином.

Через цей інцидент хлопчик навіть відмовився торкатися до свого смартфону, який також був різдвяним подарунком.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Производительности Sony PlayStation 5 не хватит для топовой графики

В минуле

Samsung і Apple зайняли 90% ринку смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво