Що робити якщо повідомлення в WhatsApp приходять або відправляються із затримкою

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Інколи доводиться спостерігати, коли відправляєш повідомлення абоненту показується тільки одна галочка. Це означає, що він повідомлення ще не отримав.


Якщо ви впевнені, що смартфон вашого співрозмовника включений, але повідомлення йому не прийшли (1 пташка-галочка), то необхідно просто спробувати йому зателефонувати.

Одна галочка означає, що повідомлення було відправлено, але ніхто не почув!

В цьому випадку смартфон співрозмовника «прокинеться» і отримає повідомлення. Дзвонити краще все таки на телефон, бо якщо завис сам месенджер, то і дзвінок на нього може не пройти.

А зв’язок по мережі завжди надійніше і стабільніше будь-якого мобільного інтернету.

Таке буває, коли підвисає мобільне підключення або ж абонент знаходиться далеко від найближчої стільникової антени: повідомлення він отримає, але набагато пізніше, тобто із затримкою.

Повідомлення не відправляються

Якщо при спробі відправити повідомлення замість галочок ви спостерігаєте символ годинника, то це означає, що проблема вже з вашим підключенням до інтернету:

WhatsApp повідомлення не відправляються

Щоб вирішити цю проблему потрібно:

1. Спробувати короткочасно перевести смартфон в режим польоту (авіарежім);

2. Спробувати в налаштуваннях мобільних мереж змінити тип мережі (4G (LTE) -> 3G -> 2G) і навпаки.

3. Якщо інтернет на вашому пристрої працює нормально, а у WhatsApp показаний годинник біля повідомлення, то спробуйте закрити месенджер і увійти в нього знову.

4. У разі відсутності інтернету потрібно спробувати змінити своє місце розташування.

Як правило, символ годинника позначає що повідомлення чекає відправки. Вона відбудеться, коли буде підключення до мережі. Тобто повідомлення відправиться із затримкою.

Порада: якщо ви чекаєте важливого повідомлення в WhatsApp, але швидкість вашого з’єднання вкрай нестабільна, то рекомендуємо знайти який-небудь контакт (наприклад другого телефону) і відправляти періодично йому повідомлення типу:

WhatsApp тестЯкщо немає символу годинника, а є одна галочка або дві – значить з інтернетом все в порядку.

Нагадаємо: 1 галочка – повідомлення надіслано, 2 галочки – доставлено, 2 галочки синього кольору – прочитано (якщо співрозмовник не відключив це в налаштуваннях).

Також в окремих випадках затримка може бути пов’язана з проблемою на серверах WhatsApp. Але це відбувається дуже рідко і в 99% затримка пов’язана тільки з підключенням на одному з пристроїв: приймальному або передавальному повідомлення.

Пам’ятайте, що звичайний дзвінок або SMS повідомлення набагато надійніші будь-якого месенджера. Якщо ваш співрозмовник не відповідає на дзвінок в WhatsApp, то можливо у нього просто завис додаток. Таке теж буває часто. Зателефонуйте на телефон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей