Статті

Як захистити свій номер від попадання в спам-базу

Обговорення

Тисячі українців кожен день отримують цілу купу рекламних дзвінків, а а також повідомлень, як у вигляді смс, так і все частіше в месенджери. Притому контори, які надають подібного роду послуги, цілком собі легально рекламуються в рекламних системах. Чому легально? Та тому що, вони по факту надають тільки програмне забезпечення для здійснення дзвінків. А номерну базу надає вже той, хто купить таку послугу.


Що потрібно зробити, щоб номер не потрапив в спам бази

  • Свій номер ні в якому разі не можна ніде залишати в Інтернеті. Якщо вам потрібно залишити свої контакти, заведіть другу сім-карту;
  • Ніколи не піднімайте трубку з незнайомих номерів. Той, кому ви дійсно потрібні напише вам смс повідомлення. Ну або ж ви можете написати на цей номер питання. Спамер ніколи не передзвонить. А ось якщо візьмете трубку, то ваш номер автоматично потрапить в білий список спамерів, що він живий і по ньому відповідають;
  • Також ніколи не передзвонює на пропущені невідомі номери. Таким чином, спамери шукають живі номера просто перебираючи цифри +3 80 …. по порядку. Якщо перезвоните, то цілком вірогідно білий список спаму вам забезпечений;

Варто розуміти, що навіть в офіційній конторі, в якій ви залишаєте свій номер може знайтися шахрай, який продасть телефонну базу спамерам.

Захиститися від спамерів також можуть допомогти і послуги від оператора (у різних операторів вони називаються по різному), а також додатки, які блокують такі дзвінки.

Наприклад на iPhone можна ввімкнути режим «Не турбувати», та приймати дзвінки тільки від своїх близьких через білий список. Суть цього режиму в тому, що при дзвінку на ваш номер йде моментальне скидання дзвінка.

Пам’ятайте! Що зміна телефонного номера не гарантує те, що спаму не буде – можливо новий номер кимось використовувався і ще більш засвічений в спам-листах.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо причини блокування банківської карти навіть через невеликий переказ

В минуле

OnePlus 9 вперше можна побачити на фото

В майбутнє

Також буде цікаво