Новини

Huawei готує перший смартфон не на Android

Обговорення
Huawei Mate 30 Lite

Перевірений мережевий інформатор під ніком RODENT950 опублікував інсайдерські відомості про лінійку смартфонів Huawei Mate 30, а точніше про те, які операційні системи в них будуть використовуватися.


Так, звучить дивно, але, як мінімум, одна модель буде поставляти в різних регіонах світу з різними операційними системами. Молодша модель, яка отримає назву Huawei Mate 30 Lite, буде працювати під управлінням операційної системи HarmonyOS. Ця операційна система довгий час була відома під назвою HongMeng OS і є внутрішньою розробкою компанії Huawei. Сьогодні HarmonyOS була офіційно представлена ​​розробником, який підтвердив, що це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом (open source).

Написане вище справедливо виключно для моделі Huawei Mate 30 Lite, яка буде продаватися на території Китаю. У всіх інших регіонах Huawei Mate 30 Lite буде працювати під управлінням EMUI 10, створеної на базі операційної системи Android 10. Вихід смартфона очікується вже в середині-кінці вересні.

Що стосується Huawei Mate 30 і Huawei Mate 30 Pro, то у всіх регіонах світу ці смартфони будуть продаватися з EMUI 10 і Android 10. Ці моделі надійдуть у продаж в жовтні цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Lenovo готує 5G ноутбук з Windows 10: перші тести

В минуле

Android 10 сподобається далеко не в всім користувачам

В майбутнє

Також буде цікаво