Новини

Lifecell запустив “халявний” тариф з 500 хвилинами розмов

З того самого моменту, як уряд України дозволив переходити від одного оператора зв’язку до іншого зі збереженням старого номера, конкуренція на ринку телекомунікаційних послуг посилилася до максимуму, у зв’язку з чим тепер оператори зв’язку активно конкурують один з одним у боротьбі за абонентів. Виділитися на загальному тлі вирішив Lifecell, тобто один з учасників «великої трійки», послугами якого користуються приблизно 7 млн абонентів з різних частин України. Тепер всі такі можуть без зайвих складнощів виконувати масу різних дій, починаючи від використання голосового зв’язку і закінчуючи багатьом іншим, роблячи все це за дуже низькими розцінками, а саме – всього за 60 гривень.

Саме в таку суму обходиться використання нового тарифного плану, запущеного на території всієї України. Це не якась тимчасова акція, тому що подібні умови обслуговування будуть доступні абонентам до кінця 2020 року, це оператор гарантує. Віддаючи дуже скромну суму грошей абоненту щомісяця надають 20 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а вона може досягати величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. Такий пропускної здатності інтернет-каналу, поза будь-яких сумнівів, виявиться достатньо для будь-яких цілей і потреб, і це цілком собі реальний факт.

Lifecell

Витрачати трафік дозволено на що-небудь без будь-яких обмежень, завдяки чому можна навіть завантажувати файли і оновлювати програми, не кажучи вже про багато іншого. Крім цього, абонент має право розраховувати на повністю безлімітний інтернет-трафік для таких популярних сервісів, як Facebook і Facebook Меѕѕеngеr, Instagram і Twitter. Простіше кажучи, при їх використанні основний пакет інтернет-трафіку зовсім ніяк не витрачатиметься. За рахунок цього останній вдасться заощадити для чогось більш важливого і потрібного. Крім усього цього, абоненти щомісяця отримують 500 хвилин розмов на всі українські номери.

lifecell

Все це пропонує тарифний план «Інтернет Спека», який дійсно є «халявним», адже ті умови, які він пропонує за скромну суму грошей, насправді є неймовірно привабливими у всіх відносинах. Призначений він в першу чергу для любителів інтернету і зателефонувати на інших операторів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button